Wspólne kolędowanie w gimnazjum w Piszczynie

IMG 0015Dnia 09.12.2014 r. w Gimnazjum im. płk. Wojciecha Kołaczkowskiego odbyło sie wspólne Kolędowanie. Przedstawiciele Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo mieli zaszczyt uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu.

Pomosłodawczynią kolędowania oraz głównym organizatorem była pani dyrektor Anna Krzyżanowska. Uczniowie II klas zachęcali do odśpiewania pieknych kolęd oraz przypominali o ich bogatej historii. Na wydarzenie przybyli rodzice uczniów, przedstawiciele Rady Gminy Wólka, Aeoroklubu Lubelskiego, Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo oraz uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami.

Na spotkaniu panowała ciepła i miła atmosfera, choć już po zakończeniu części oficjalnej, podczas poczęstunku, wychowawcy opowiadali o swoim przejęciu związanym z występem podopiecznych. Uroczystość ta była zorganizowana po raz pierwszy, ale wiele wskazuje, że odbędą się kolejne edycje. Wielu gości potwierdziło, że jest to świetna okazja do budowania trwałych relacji między uczniami i szkołą oraz między szkołą a wieloletnimi partnerami- przyjaciółmi.

Gimnazjum w Pliszczynie wpółpracuje już od 5 lat z Fundacją Szczęśliwe Dzieciństwo. Półtora roku temu w szkole został wdrożony program wychowawczy Korona Polskiego Wychowania, obecnie jest on realizowany w ośmiu klasach. Mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę.koledowanie

Zdjęcia z Kolędowania zostały wykonane przez firmę młodzieżową "Gwardia Pliszczyn" pod opieką pana Arkadiusza Zingera.

 

a

 
gry okladkaPodaj swój e-mail, a otrzymasz książeczkę pdf z zebranymi w Strefie Wiedzy metodami, grami i zabawami oraz będziesz informowany o nowościach dotyczących Centrum Dobrego Wychowania i programu Korona Polskiego Wychowania.


Administratorem danych jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin. Wasze adresy są bezpieczne w naszej bazie. Nie przekazujemy tych informacji osobom niepowołanym. Podając e-mail zgadzasz się na otrzymywanie materiałów dotyczących działań Fundacji. W każdej chwili możesz usunąć lub zmienić swoje dane.

  Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9
  20-113 Lublin

KRS 0000094228
REGON 004173022
NIP 712-01-67-025