Pokazy Finałowe i kolejny semestr działań

Semestr zimowy 2014/2015 zakończył się wieloma sukcesami firm realizujących program KPW, był to czas intensywnej pracy, ale również wielkiego zadwolenia. Wiele firm przedstawiło swoje semestralne działania na spotkaniach z rodzicami, często były to momenty wzruszające,  przejmujące, ale równiez pełne radości. Pokazy Finałowe często zamieniały się w istny pokaz talentów i wielkich dokonań indywidualnych uczniów, ale przede wszystkim grup klasowych na czele z wychowawcą/opekunem.


I semestrem programu czyli budowaniem wspólnoty klasy zajmowało się 17 klas pierwszych pod opieką 17 nauczycieli.

III semestrem programu czyli budowaniem wspólnoty narodowej zajmowało się 9 klas drugich pod opieką
9 wychowawców.

W tym semestrze w Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niedrzwicy Dużej został uroczyście zakończony IV semestr realziacji programu co wiąże sie również  z wdrożeniem całego cyklu programu. Młodzież przedstawiła ogół działań semestralnych podczas uroczystości Balu Gimnazjalnego "Gimbalu".

Takie uroczystości są wyrazem ogromu pracy włożonej w planowanie, przygotowanie i przeprowadzenie działań, ale jednocześnie motywują młodych ludzi do stawiania sobie coraz wyjższej poprzeczki przy planowaniu przyszłych calów.

Obecnie, w programie, trwa etap odznaczania firm perłami oraz planowania kolejnych semestrów realziacji programu KPW.

FB IMG 1422801357892DSC03594DSC 0286

 

a

 
gry okladkaPodaj swój e-mail, a otrzymasz książeczkę pdf z zebranymi w Strefie Wiedzy metodami, grami i zabawami oraz będziesz informowany o nowościach dotyczących Centrum Dobrego Wychowania i programu Korona Polskiego Wychowania.


Administratorem danych jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin. Wasze adresy są bezpieczne w naszej bazie. Nie przekazujemy tych informacji osobom niepowołanym. Podając e-mail zgadzasz się na otrzymywanie materiałów dotyczących działań Fundacji. W każdej chwili możesz usunąć lub zmienić swoje dane.

  Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9
  20-113 Lublin

KRS 0000094228
REGON 004173022
NIP 712-01-67-025