Wymiana młodzieży

Strona archiwalna -> trwają pracę nad nową stroną

Zapraszamy: https://www.facebook.com/kpwpwk

-------------------------------------------------------------

Za Nami szkolenie młodzieżowych liderów w ramach projektu: „Współpraca młodzieżowych liderów lubelskich szkół z młodzieżowymi liderami szkół polskich na Wschodzie 2016”, współfinansowanego w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą. W ramach projektu Polskę odwiedzili młodzi liderzy z Ukrainy, którzy uczestniczyli w szkoleniowej wymianie w Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym k. Lublina. W dniach 3-9.2016 roku byli to przedstawiciele Szkoły Ogólnokształcącej z pogłębionym nauczaniem języka polskiego Nr XIII w Kamieńcu Podolskim oraz Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie, natomiast w dniach 24-30.09.2016 r. przedstawiciele Szkoły Polskiej im. Karoliny Lanckorońskiej działającej przy Towarzystwie Pomocy Polakom „Wielkie Serce” w Nowym Rozdole oraz Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie. W czasie wymiany młodzież uczestniczyła w zajęciach dotyczących historii, kultury i tradycji Polskich oraz zwiedzali m.in. Lublin i Sandomierz. 

 

godlo z podpisem

 

a

 
gry okladkaPodaj swój e-mail, a otrzymasz książeczkę pdf z zebranymi w Strefie Wiedzy metodami, grami i zabawami oraz będziesz informowany o nowościach dotyczących Centrum Dobrego Wychowania i programu Korona Polskiego Wychowania.


Administratorem danych jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin. Wasze adresy są bezpieczne w naszej bazie. Nie przekazujemy tych informacji osobom niepowołanym. Podając e-mail zgadzasz się na otrzymywanie materiałów dotyczących działań Fundacji. W każdej chwili możesz usunąć lub zmienić swoje dane.

  Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9
  20-113 Lublin

KRS 0000094228
REGON 004173022
NIP 712-01-67-025