O nas

Program Korona Polskiego Wychowania realizowany jest przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od roku 1990 prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. Naszą misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka. Człowieka o silnym systemie wartości, świadomego patriotę i obywatela, sprawnego w działaniu społecznym
i gospodarczym. Od roku 2005 Fundacja ma status organizacji pożytku publicznego.

Fundacja prowadzi na terenie Lublina 2 placówki wsparcia dziennego, w których realizowany jest autorski program wypracowany przez Fundację. Do placówek codziennie uczęszcza ponad 80 dzieci i młodzieży, która poprzez uczestnictwo w zajęciach rozwija swoje talenty, kształtują swój charakter, podejmują różne działania społeczne i kulturalne.

Fundacja realizuje również program szkolenia młodzieżowych liderów Akademia Młodzieżowa.

 

Fundacja jest laureatem nagród świadczących o doświadczeniu w realizacji działań społecznych i edukacyjnych:

W roku 2010 Fundacja otrzymała specjalną Nagrodę Ministra Pracy i Polityki Społecznej w uznaniu za nowatorskie podejście do rozwiązywania problemów społecznych.

 

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej 

Za realizacje projektów edukacyjnych w partnerstwie ze szkołami Fundacja została również dwukrotnym laureatem konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Otwarta Szkoła”: w roku 2009 w kategorii Edukacja Ekonomiczna oraz w roku 2011 w kategorii Edukacja Globalna.

 

 Logo Otwarta Szkoła

W roku 2013 Fundacja otrzymała nagrodę Kongresu Inicjatyw Europy Wschodniej za najlepszy projekt transgraniczny w kategorii „Edukacja”.

 

 Kongres Inicjatyw Europy Wschodniej

W roku 2014 Fundacja otrzymała specjalną nagrodę Prezydenta Miasta Lublin dla najlepszej inicjatywy realizowanej przez organizację pozarządową w kategorii Edukacja.

 

Herb Lublina 

 

Więcej informacji o Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo:

www.fsd.lublin.pl

 

 

a

 
gry okladkaPodaj swój e-mail, a otrzymasz książeczkę pdf z zebranymi w Strefie Wiedzy metodami, grami i zabawami oraz będziesz informowany o nowościach dotyczących Centrum Dobrego Wychowania i programu Korona Polskiego Wychowania.


Administratorem danych jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin. Wasze adresy są bezpieczne w naszej bazie. Nie przekazujemy tych informacji osobom niepowołanym. Podając e-mail zgadzasz się na otrzymywanie materiałów dotyczących działań Fundacji. W każdej chwili możesz usunąć lub zmienić swoje dane.

  Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9
  20-113 Lublin

KRS 0000094228
REGON 004173022
NIP 712-01-67-025