Szkolenia

szkolenie nauczycieli

Szkolenie dla nauczycieli realizujących program

Nauczyciele – opiekunowie firm młodzieżowych ze szkół, które przystąpiły do programu Korona Polskiego Wychowania, mogą korzystać ze specjalistycznych szkoleń, które pomagają skutecznie realizować działania wychowawcze.

Najbardziej zaawansowaną formą szkolenia, zakończoną otrzymaniem zaświadczenia, jest Kurs opracowywania i realizowania programów wychowawczych, realizowany w ramach Niepublicznego Centrum Kształcenia Praktycznego prowadzonego w Lublinie przez FSD.


Program Kursu obejmuje następujące zagadnienia:
ptaszek czerwony tworzenie skutecznych programów wychowawczych,
ptaszek czerwony 
budowanie optymalnego środowiska wychowawczego,
ptaszek czerwony 
prowadzenie animacji wychowawczych,
ptaszek czerwony 
budowanie marki przedsięwzięć szkolnych,
ptaszek czerwony 
korzystanie z narzędzi promocji.


Kurs trwa 2 semestry, 48 godzin, realizowany jest w formie wykładów z elementami dyskusji i zajęć praktycznych.

 

a

 
gry okladkaPodaj swój e-mail, a otrzymasz książeczkę pdf z zebranymi w Strefie Wiedzy metodami, grami i zabawami oraz będziesz informowany o nowościach dotyczących Centrum Dobrego Wychowania i programu Korona Polskiego Wychowania.


Administratorem danych jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin. Wasze adresy są bezpieczne w naszej bazie. Nie przekazujemy tych informacji osobom niepowołanym. Podając e-mail zgadzasz się na otrzymywanie materiałów dotyczących działań Fundacji. W każdej chwili możesz usunąć lub zmienić swoje dane.

  Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9
  20-113 Lublin

KRS 0000094228
REGON 004173022
NIP 712-01-67-025